Muzyka – lista dla DJ'a na wesele

Lista utworów do zagrania przez DJ'a w trakcie wesela to jest generalnie dobry pomysł. Pamiętajcie jednak o kilku rzeczach:

Read more...

Trendy muzyczne na wesele

Muzyka to nieodzowny element każdego weselnego przyjęcia. Można powiedzieć, że jest kluczem do dobrej zabawy i zadowolenia gości, kluczem do naszych wspomnień, wywołuje emocje, skojarzenia, dodaje energii, poprawia nastrój.

Read more...

Nagłośnienie 2x FBT ProMaxx 12A 900W, Electrovoice ZXA1, Electrovoice ZXA1-Sub

2x wysokiej klasy kolumny FBT Pro MaxX 12A 900W RMS / sztuka + Estradowy subwoofer Electro-Voice ZXA1-Sub 800W RMS 126dB SPL max.

Read more...

Podziękowanie dla rodziców

Często Młode Pary mają ma dylemat w jaki sposób podziękować Rodzicom w trakcie wesela. W praktyce funkcjonują dwie opcje, a DJ na wesele powinien pomóc Wam w wyborze:

1. Jeśli chcecie zatańczyć z rodzicami: podziękowanie ma miejsce na parkiecie, kilka słów do mikrofonu, wręczenie prezentów i bardziej osobiste podziękowanie już nie na forum, po czym Młoda Para może zatańczyć z Rodzicami (w parach lub wspólnie). 2. Jeśli nie chcecie tańczyć, nie możecie lub sytuacja rodzinna jest skomplikowana tak, że nie chcecie nasyłać na siebie obu stron: podziękujcie rodzicom przy stołach, np. po jednym z gorących dań. (nie później niż o 23:00) W obu wersjach można zaintonować „Sto Lat” dla rodziców.

DJ i Wodzirej na wesele polsko-angielskie | AB Music Enertainment Read more...

Dzieci na weselu

Organizując wesele stajemy przed dylematem czy zapraszać gości z dziećmi, czy delikatnie zasugerować, że przyjęcie jest głównie dedykowane dorosłym. Temat jest trudny dla obydwu stron. Dla Młodej Pary- ze względu na zwiększoną liczbę specyficznych i jakże wymagających małych gości oraz dla rodziców, którzy w przypadku wybrania wersji - idziemy sami - muszą zapewnić maluchom opiekę.

Read more...

AB Music Entertainment w mediach

Nasz profil na:DJ i Wodzirej na wesele polsko-angielskie | AB Music Enertainment

Read more...

Pierwszy taniec na wesele

Jeśli zastanawiacie się czy iść na kurs tańca celem przygotowania profesjonalnego układu Pierwszego Tańca na wesele, a nie tańczycie na co dzień to polecam zrezygnować. Choreografia to nie wszystko, najtrudniejsze jest...

Read more...

Drink bar na weselu

Zastanówmy się nad atrakcjami jakie możemy zaproponować gościom weselnym.
Mojito - koktajl pochodzący z Kuby, za jego pierwowzór uważa się napój pity przez szesnastowiecznego angielskiego korsarza, kapitana Drake'a.
Miał on w zwyczaju pijać alkohol pozyskiwany z trzciny cukrowej z odrobiną soku z cytryny i mięty.
Moment, w którym  wspomnianą tafię zastąpiono rumem stał się narodzinami prawdziwego Mojito.

Read more...