Trendy muzyczne na wesele

Muzyka to nieodzowny element każdego weselnego przyjęcia. Można powiedzieć, że jest kluczem do dobrej zabawy i zadowolenia gości, kluczem do naszych wspomnień, wywołuje emocje, skojarzenia, dodaje energii, poprawia nastrój.

Jednym słowem jest z nami wszędzie. Każdy ma swoje ulubione kawałki, klimaty w których czuje się najlepiej, dźwięki przy których lubi się budzić i przy których zasypia. Co w momencie gdy w jednym miejscu pojawi się tyle muzycznych upodobań ilu gości:)? Pojawiają się obawy co zrobić by trafić w gust każdego, żeby dobrze się bawił? Jest na to recepta:) kompetentny, doświadczony DJ, który słucha.... słucha Pary Młodej i gości.

Dobry DJ po pierwszym kawałku jest w stanie stwierdzić, w jakim klimacie najlepiej odnajdą się goście weselni. AB Music Entertainment nie narzuca swojej wizji wesela, dynamicznie odpowiada na reakcje gości. Nie działa szablonowo, doradza, proponuje.

Jest wiele propozycji na Pierwszy Taniec… Jestem zwolenniczką indywidualnych wyborów, w takiej chwili liczy się nie to co modne, ale to co osobiste:) Dlatego niech ten Pierwszy Taniec będzie opowieścią o Was, historią która odzwierciedla emocje. Dj Arek i jego team z pewnością Wam w tym pomoże od strony technicznej;) Wybierzcie utwory ulubione, które Wam towarzyszyły i ułóżcie z nich Waszą opowieść. Bo nic już nie liczy się bardziej niż Wy (Feel Landberry Gotowi na Wszystko) !

Natalia.

Read more...